במת מספריים

במת מספריים כאמצעי יעיל לעבודה בגובה

במות מספריים מכל סוג הן גם קלות מבחינת המשקל, קלות להתניידות גם דרך מקומות צרים וגם יכולות לשאת משקל כבד של כעד 320 קילו. כל במת מספריים ובמה חשמלית שאנו מספקים עברו את כל מבדקי הבטיחות וזכו לתו תקן אירופאי. הבמות שלנו יעזרו גם בעבודות בגובה שמתבצעות בשיפוע בזכות יכולות התמרון המרשימות שלהן. מחיר במה חשמלית אצלנו תלוי בגובה המקסימלי שלה ולסוג הבמה שתבחרו, אך בעיקרון אנו מבטיחים מחירים השוים לכל כיס.

סוגים של במות מספריים והשימוש בהן

כיום ענפים רבים עושים שימוש בבמות הרמה שונות לביצוע עבודות בגובה. כמו למשל, עבודות שטח בחקלאות, עבודות תשתית על עמודי חשמל בגובה, עבודות לוגיסטיקה במחסנים ועוד. לכל סוג עבודה נדרשים אמצעים שונים כדי לבצע אותה באופן המתאים ביותר לכן יש להתאים את הדגם לאופי העבודה. לעבודה בגבהים של כעד 14 מטר ניתן לבחור בבמת מספריים בעלת מנוע חשמלי וגלגלים לשינוע קל בתוך מבנים גדולים. לעבודות בקנה מידה קטן יותר בחללים סגורים ניתן לבחור בבמת הרמה חשמלית שמגיעה לגבהים נמוכים יותר של כ9 מטרים. כמו כן, לעבודות בשטח מומלץ לבחור בבמות בעלות מנוע דיזל בעלות הנעה 4 על 4 להתניידות בתנאי שטח.

על אופן הפעולה

במת מספריים חשמלית נחשבת לנפוצה ביותר בתחום. הן נעות כלפי מעלה ומטה באופן אנכי, כך שניתן להרים לגובה עובדים וציוד ולהוביל אותם לכל נקודה. מעמד הבמה עצמו משמש כמקום ממנו העבודה מתבצעת בפועל שכן אין צורך לצאת ממנו. לבמות אלה ישנה זרוע מפרקית מיוחדת הנפתחת עד לאורך הנדרש, כך שגם מתאפשרת הגעה מדוייקת למקומות בעלי נגישות מוגבלת. בנוסף, כל הבמות בעלות מערכת שליטה להפעלה פשוטה מהקרקע.

במות הרמה חשמליות הן הפתרון בשבילכם

לסיכום, כשמעוניינים לבצע עבודות בגובה חשוב לעשות זאת בדרך הבטוחה והיעילה ביותר. בדיוק לשם כך, אנו מציעים מתקני הרמה חזקים ובטיחותיים שיבטיחו עבודה נוחה ובטוחה גם בגובה. כל במת מספריים ובמה חשמלית אחרת שלנו מגיעה עם אחריות מלאה כך שנשמח להגיע ולתקן כל בעיה. מה גם שמחיר במת מספריים חשמלית אצלנו הוא המחיר השפוי ביותר שתמצאו. אז השאירו פרטים כאן לקבלת הצעות מחיר

השירותים שלנו
Call Now Button