במת הרמה מספריים

עם ההתפתחות המשמעותית של ענפי הבנייה והתעשייה בשנים האחרונות, נוצר הצורך למצוא פתרונות שונים ויעילים לעבודה בגובה. היום קיימים מוצרים רבים ומגוונים המסייעים להקל על עבודה בגובה, שעוזרים גם לשפר את איכות העבודה ולייעל אותה. אחת הדרכים הנפוצות להקל על עבודות הכוללות שינוע והרמה היא שימוש בבמות הרמה או משטחי הרמה. ישנו מגוון רחב של סוגי במות הרמה, כולל במות מספריים, במות הרמה ידניות, חשמליות ועוד. אם אתם מחפשים במות מספריים חשמליות למכירה או במות מספריים להשכרה, הנה מה שאתם צריכים לדעת. 

כשאנחנו נדרשים לבצע עבודה בגובה, אין ספק שאנחנו צריכים במת הרמה אבל לא כל במת הרמה תשרת את המטרות שלנו ולא כל במה שקיימת בשוק היא במה שמיוצרת בהתאם לתקני בטיחות מחמירים באופן כולל. לכן, עלינו לקבל ייעוץ, הסברה והדרכה בנוגע לבמת ההרמה הנכונה עבורנו ונגלה שלרוב יהיה מדובר בבמת מספריים. אז בואו נגלה מהי במת מספריים, איך היא שונה מאחרות ולמה היא כה פופולרית.

מהי במת מספריים?

אחד מסוגי במות ההרמה הנפוצים ביותר הוא במות הרמה מספריים המשמש לביצוע עבודות בגובה במגוון ענפי המשק השונים.
השימוש באותה במת הרמה מספריים מתאפשר בחללים בהם ישנה קרקע ישרה וקשיחה ומתאים בעיקר לחללים סגורים כמו מבנים תעשייתיים ומחסנים לוגיסטיים.
כיום ההיצע הגדול של במות ומתקני הרמה מאפשר לכל לקוח בחירה בין במות מספריים להשכרה לבין במות למכירה וזאת בהתאם לתכיפות השימוש במתקנים אלו במהלך עבודות בית העסק השונות.
מלבד במות הרמה מספריים למכירה, מוצעים כיום בתחום גם במות הרמה זרוע המאפשרות הגעה אל מיקומים סבוכים וצפופים וגם במות קטנות המתאימות לאדם אחד ומאפשרות ביצוע עבודות שונות במקומות סגורים.

למה משמשות במות מספריים? 

במות הרמה משמשות לכמה מטרות עיקריות, ביניהן הרמת ציוד והעלאת עובדים לצורך עבודה בגבהים שונים ושינוע ציוד ומטען. במות מספריים מתאימות לצורך הרמה אנכית בגובה וניתן לשלוט בהן באמצעות שלט. בהתאם לכך, במות מספריים יעילות לסוגים רבים ושונים של עבודות, כולל הרמת ציוד וכלים באתרי בנייה, ביצוע עבודות חשמל בגובה, שינוע סחורות, בנייה ותחזוקת מבנים והרשימה עוד ארוכה. הן קלות לשימוש ויעזרו לכם לבצע עבודות בגובה ביעילות רבה יותר, תוך שמירה על רמה בטיחותית גבוהה לאורך כל הדרך. מחפשים במות מספריים חשמליות למכירה? חברת NRG במות הרמה בע”מ מספקת ציוד לעבודה בגובה מסוגים שונים ואצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של במות הרמה מספריים בשלל סוגים.  

סוגי במות הרמה מספריים:

כשמחפשים במות הרמה מספריים למכירה חשוב לזכור כי יש לבחור במה המתאימה לפי מספר פרמטרים הנלקחים בחשבון טרם הרכישה.
ראשית, ישנן מספר במות מספריים להשכרה או רכישה לפי גבהים שונים בין 6-18 מטר גובה ומומלץ לבחור את סוג המתקן לפי גובה העבודה הנדרש.
שנית, לפני בחירת במת הרמה מספריים יש לאפיין מה הם הצרכים לשמם תרצו לרכוש את מתקן ההרמה וזאת על מנת לוודא כי המתקן יתן מענה מלא לכל צורכי הפעילות של בית העסק.
אם אתם לא בטוחים אילו במות הרמה מספריים יתאימו לאופי העיסוק שלכם, וודאו כי הספק יפרוס בפניכם את כל האפשרויות המוצעות והמתאימות עבורכם וזאת על מנת שתבחרו במתקן המדויק עבורכם.

רכישה והשכרה של במות מספריים

בתי עסק וקבלנים רבים עושים עבודות שונות בגובה ולכן פעמים רבות הם נזקקים לבמות שונות. לכן, רכישה של במות הרמה לא תמיד משתלמות ודווקא השכרה היא האופציה הטובה יותר. לחילופין, ישנם עסקים הפועלים רק בתחום אחד ולכן זקוקים רק לבמות מספריים.

בשני המקרים, ניתן לרכוש ולשכור במות מספריים מחברת NRG במות הרמה בע”מ, אשר מספקת לכל דורש במות הרמה מסוגים שונים ולמטרות מגוונות. לצד האספקה המהירה לאתר הפרויקט, אנו גאים לספק לכם הסבר והדרכה לגבי כל במה, לצד הדרכות מסודרות לעבודה בגובה.

פתרון יעיל ובטיחותי לעבודה בגובה  

אין ספק כי עבודה בגובה עלולה להיות מסוכנת, לכן חשוב לבחור במוצרים הטובים ביותר בתחום לצורך עבודות מסוג זה. לא משנה אם אתם בענף הבנייה, החשמל או התעשייה, כדאי לוודא שאתם משתמשים בפתרונות לעבודה בגובה שיהיו הבטיחותיים והאמינים ביותר. לצורך כך, מומלץ לקנות במות הרמה אך ורק ממקומות מנוסים ומקצועיים בתחום זה. NRG במות הרמה בע”מ מציעה למגוון לקוחותיה שירותי ייעוץ והדרכה מאנשי מקצועי אדיבים ומנוסים, כך שלא תצטרכו לעשות את הבחירה לבדכם. כמו כן, אנחנו נשארים לשירותכם גם לאחר הקנייה לתמיכה טכנית, לפי הצורך. ניתן למצוא אצלנו במות מספריים להשכרה או למכירה, כמו גם ציוד נוסף לצורך עבודות חשמל, בנייה ושיפוצים, פרסום שלטי חוצות ועוד. צרו עמנו קשר ונציג שלנו ישמח לסייע לכם למצוא את כל הציוד שאתם צריכים לעבודה בגובה. 

 בחירה נכונה לעסק שלך:

כל בעל מקצוע רוצה לבצע כל פרויקט בצורה הבטוחה ביותר כמו גם ביעילות ובמקצועיות ולכן הבחירה במתקן הרמה מתאים ואיכותי היא הכרחית.
בחיפוש אחר במות הרמה מספריים למכירה, תגלו כי ישנן חברות רבות המציעות מתקנים אלו בכל רחבי הארץ וממגוון היצרנים בתחום.
אנו בחברת NRG במות הרמה פועלים בתחום כבר למעלה מעשור ומציעים ללקוחותינו מגוון פתרונות של מתקני הרמה דוגמת במת הרמה מספריים, זרועות, ניידות וחשמליות.
מלבד ייעוץ ומכירת במות ברמה, אנו מציעים גם במות מספריים להשכרה לפי סוג במה, משך זמן ההשכרה ופרמטרים נוספים תוך התאמת במת ההרמה לצורכי הלקוח.
אם אתם מחפשים ספק במות הרמה מספריים שיתן לכם שירות מקצועי ואמין, מתקנים איכותיים בעלי תו תקן בטיחות וזמינות גבוהה- נשמח שתצטרפו לקהל לקוחותינו הנהנים מיתרונות אלו.

במת הרמה מספריים נחשבת לאחד מן הפתרונות האיכותיים והשכיחים ביותר בעולמות העבודה בגובה והפכה עד מהרה לביטוי שגור בקרב אלפי בעלי מקצוע, אנשי בנייה, יזמים ולקוחות פרטיים ברחבי הארץ. כיום אנו רואים היצע רחב ומגוון של במות הרמה מספריים בגדלים ובפונקציונאליות משתנה ומכך עולה התהייה איך נוכל למצוא את הבמה הטובה ביותר עבורנו. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות – בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של NRG פה לעשות לכם סדר.

במת הרמה מספריים – האם הבמות עומדות בכל התקנים המחמירים?

במת הרמה מספריים מיועדות לעבוד בקרבת מבנים ונחשבות לנפוצות ביותר מבין כל מתקני ההרמה בתחום לעבודה במישורים. אנשים רבים תוהים האם במות אלו הינן בטיחותית. איננו יודעים אודות במות הרמה של חברות אחרות, אך כל במות ההרמה המופיעות באתר שלנו הינן במות הרמה אשר עומדות בכל תווי התקן המחמירים וכל האישורים הרלוונטיים המעידים על בטיחותם – מה שנותן לכם את האפשרות להיות רגועים ולדעת שהגעתם למקום הנכון.

במת הרמה מספריים בהתאמה אישית – האם זה אפשרי?

כיום אנו רואים מגוון רחב של במות הרמה מספריים במגוון רחב של גדלים ופונקציונאליות משתנה. אנו מאמינים כי קיים הצורך להתאים במת הרמה מספריים בהתאמה אישית לצרכים שלכם, הן מבחינת תקציב והן מבחינת פונקציונאליות. אנו מזמינים אתכם לשיחת אפיון בה אנו נמפה את הצרכים שלכם ונתאים עבורכם את במת ההרמה הטובה ביותר עבורכם. ניתן למצוא במות הרמה במגוון רחב של גדלים, צבעים ואף במות חשמליות ייעודיות אשר הופכות את המלאכה למהירה הרבה יותר.

במות הרמה מספריים לעבודה בגובה – האם ניתן להשכיר?

לעיתים רבות אנו נצטרך במת הרמה מספריים לצורך מספר פרויקטים נקודתיים ואין מנוס מאשר השכרה של במות אלו. יזמים, אנשים מן עולם הבנייה ומשקי בית פרטיים רבים תוהים האם ניתן להשכיר במות הרמה מספריים לעבודה בגובה. התשובה היא חד משמעית כן. אנו נותנים לכם את האפשרות לשכור במה ייעודית לתקופה של מספר ימים ו/או לחילופין למספר שבועות ו/או חודשים בהתאמה.

בטיחות זה שם המשחק – הדרכה נכונה לשימוש בבמה

במות הרמה אלו במות ייעודיות אשר תפקידן לספק עבורכם מענה בטיחותי, מקצועי ומקיף בזמן עבודה בגובה לכן אין מן הנמנע שאחד הנושאים החשובים ביותר הוא נושא הבטיחות ועליו אנו רוצים לשים דגש. מעבר לכך שאנחנו נרצה לעבוד אך ורק עם במות בעלות כל האישורים והתקנים המחמירים אנו נרצה לקבל הדרכה נכונה לשימוש בבמות.

אנשי המקצוע של NRG ISRAEL מעבירים את קהל הלקוחות שלנו הדרכה מקיפה ומקצועית בכל הקשור לשימוש נכון בבמות אותן אנו מספקים, כמו כן אנו נותנים לכם את האפשרות ליצור קשר עם איש קשר ייעודי בחברה אשר יהיה זמין עבורכם לכל בעיה, שאלה ו/או תהייה – הבטיחות שלכם זה הדבר החשוב ביותר שעומד לנגד עינינו.

במת הרמה מספריים – החשיבות בעבודה עם חברה המתמחה בפתרונות עבודה בגובה

כיום ניתן למצוא היצע רחב ומגוון של במות הרמה מספריים, הלכה למעשה מחיפוש קטן במנועי החיפוש וברשתות החברתיות אנו יכולים למצוא עשרות ואף מאות חברות ונותני שירות המציגים את עצמם כמתמחים בעולם העבודה בגובה ומציעים שלל פתרונות. יחד עם זאת אנו רואים חשיבות בעבודה אך ורק עם המתמחה בתחום, חברה זו תהיה חברה בעלת ניסיון, ותק ומוניטין בתחום ותעבוד עם במות ההרמה האיכותיות ביותר בעלות כל תווי התקן המחמירים.

עבודה עם חברה ללא ניסיון בתחום עלולה לגרום לאבדן של זמן, כסף, משאבים ולמחדלים בטיחותיים שאנחנו לא רוצים להיות עדים להם בשום פנים ואופן – לכן אין מן הנמנע שנרצה לבדוק אודות טיב החברה שאיתה אנו בוחרים לעבוד.

בוחרים נכון – בוחרים NRG

חברת NRG במות הרמה נחשבת לאחת מן החברות המובילות בישראל בעולם העבודות בגובה. החברה מספקת היצע רחב ומגוון של פתרונות ומכשור מתקדם וטכנולוגי בעולמות העבודה בגובה, כל הציוד עומד בתקן הבטיחות האירופאי 280.

החברה חורטת לדגלה שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח, אפיון מלא של צרכיו ועזרה ברכישה ו/או השכרה מדויקת לצרכים שלכם לצד הדרכה ותמיכה טכנית ככל שידרש.

מגוון רחב והיצע גדול של כלים, מגוון אפשרויות של השכרה ומכירה, שירות מהיר ויחס אישי ומערך נרחב של טכנאים מקצועיים הם אלו שהפכו אותנו לבחירתם הטבעית של אלפי לקוחות בישראל.

 לקבלת פרטים נוספים אודות השירותים שאנו מציעים והצעת מחיר משתלמת, התקשרו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

במת הרמה מספריים

 

 

 
מתקן הרמה חשמלי

בלוג מתקני הרמה הם מתקנים בסיסיים מאוד בכל עסק, אשר ניתן למצוא בו בין היתר מלאי. כאשר בעסק יש מלאי …

מנוף הרמה מחיר לשעה


מנוף הרמה מחיר לשעה

בלוג מנוף הרמה מחיר לשעה מנופי הרמה משמשים היום לעבודות רבות בגובה עבור חברות פרטיות, בתי עסק, רשויות מקומיות וגם …


מנוף הרמה לגובה

בלוג נדרש לכם מנוף הרמה לגובה? NRG מספקים שירות מקצועי הכולל הכוונה לכלי הרצוי. מחירים מעולים! זמינות לכל עבודה ומטרה. …


מתקני הרמה ושינוע

בלוג מתקני הרמה ושינוע הם מתקנים המשתנים באופן תדיר במהלך השנים. הקדמה הטכנולוגית אשר נותנת את אותותיה בכל רובדי החיים, …

השירותים שלנו
Call Now Button