פיגומים ניידים

כמעט כולנו ראינו לפחות פעם בחיים, אם לא יותר, מערכת פיגומים בעת בניה ואפילו בהופעות גדולות בירקון למשל. אבל עבור הקבלן ואיש המקצוע פיגומים ניידים הם כלי עבודה לכל דבר ועניין, שעוזרים להם להוציא לפועל אין ספור פרויקטים באופן בטוח ומוצלח. אם אתם נכנסים לפרויקט הבא שלכם ומבינים שכנראה תצטרכו פיגומים ניידים, אנחנו כאן כדיי להסביר לכם במה מדובר, למה הם מומלצים ואיפה אפשר להשיג אותם.

מהם פיגומים ניידים

פיגומים ניידים הם הרכב של מוטות ומשטחים, שמורכבים יחדיו באופן הנדרש, למשל כמעטפת לבניין בזמן שיפוץ, וההרכבה הזו מאפשרת לאנשי המקצועי לנוע באופן קבוע לאורך אותו הבניין ולבצע בו באופן מדויק ונוח את השיפוצים והתיקונים הנדרשים עבורו.

פיגומים לרוב עשויים מחומר האלומיניום העמיד, שמאפשר לנו לעבוד בכל עונות השנה ללא בלאי והרס וכך הוא נותן לנו את הבטיחות הנצרכת. כמו כן, פיגומים ניידים איכותיים באמת יהיו מאושרים על ידי משרד התקנים הישראלי. נוכל לראות פיגומים ניידים בהרבה תחומים בחיים והם מתאימים לרוב לעבודות שלוקחות מעט יותר זמן, כמו שיפוץ, הרמת הופעה גדולה ועוד ולכן בהתאם ניתן גם לרכוש פיגומים ניידים הפועלים על חשמל.

איך נבחר פיגומים ניידים לפרויקט

אם בעבר לא יצא לכם להשתמש בפיגומים ניידים ואתם לא בטוחים אילו פיגומים לבחור לפרויקט הבא שלכם, הגעתם למקום הנכון. חברתנו, NRG במות הרמה בע”מ, מתמחה בכל הקשור לעבודה בגובה ולנו הידע המקצועי לייעץ לכם באשר לכלים הנכונים לשימוש עבור כל עבודה שתרצו להוציא לפועל.

לכן, אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר, על מנת שתפרטו לנו באיזה פרויקט מדובר וכך אנחנו נדע האם פיגומים ניידים רלוונטיים עבורכם ואילו. מן הצד השני אולי נבין שבמות הרמה יהיו הפתרון הנכון, או כל ציוד אחר. לאחר שתבצעו את הרכישה נדאג להבאת הפיגומים עד לאתר הבנייה וכמובן נסביר ונסייע בהתקנה נכונה ובטוחה של הרכישה שלכם.

השורה התחתונה

לעומת במות הרמה, פיגומים ניידים רלוונטיים לרוב עבור עבודות שיארכו הרבה זמן, כמו שיפוץ מעטפת בניין, ולכן יש לבחור את הפיגומים באופן זהיר ומדויק. בדיוק לשם כך הוקמה חברתנו ואנו גאים לספק לכם ייעוץ אדיב ומקצועי וכך להוציא עמכם פועל כל פרויקט שתרצו להגשים.

השירותים שלנו
Call Now Button