פיגום נייד

הבטיחות שלכם היא לפני הכל

כולנו מכירים את הקושי בהגעה למקומות גבוהים ומודעים לסכנות הרבות הכרוכות בעבודה בגובה, לכן חשוב לצמצם את הסכנות עד כמה שניתן. שימוש בפיגום נייד הבנוי מחומרים חזקים ישמור על העובדים שלכם בטוחים גם בעבודה בגובה. כיום, ניתן להשיג פיגום נייד במחיר זול אך בחירה בזול עלולה להוביל לאסון. כל מתקני הפיגומים ופתרונות ההרמה שלנו עומדים בתו התקן האירופאי לבטיחות מירבית למניעת קריסות. הפיגומים שלנו מהווים פתרון אידיאלי לפרויקטים בהם אין אפשרות להיעזר בפיגומים סטנדרטיים.

פיגום נייד במגוון סוגים וגדלים

ישנם מגוון סוגי עבודות בנייה ושיפוצים שניתן לבצע ולכל עבודה כזו יש צורך בשימוש בפיגומים מסוגים שונים. למשל ניתן להיעזר בפיגום נייד חשמלי בעל מנוע חשמלי וגלגלים. פיגום זה נראה כמו מכונית קטנה בו יושב המפעיל שמכוונן את הזרוע הארוכה שבסופה עומד העובד על במת ההרמה. כמו כן, ישנו פיגום נייד קטן יותר שניתן הבנוי מאלומיניום במשקל נוצה ועם גלגלים שניתן להעביר ולהזיז ממקום למקום. סוג נוסף הוא פיגום נייד למכירה מאלומיניום ללא גלגלים הכולל משטח עמידה עליון ושני סולמות צדדיים המתחברים בנעילה באופן מודולרי.

על תפעול ונוחות השימוש בפיגום נייד

פיגום נייד עם או בלי גלגלים ניתן להרכבה פשוטה גם ע”י מי שאינו איש מקצוע בקלות ובמהירות. אפשר לבנות פיגום זה במספר שלבים פשוטים לפי המפורט בהוראות ההרכבה המצורפות. שימוש בפיגום כזה מאפשר הגעה לכל גובה בזכות משטח עמידה שאפשר לחבר במעלה השלבים. לכן הוא מתאים לעבודות צבע בבית פרטיים למשל שכן אין צורך להזיז אותו למרחקים גדולים. לשימוש במחסנים גדולים תוכלו להיעזר בפיגום נייד חשמלי המאפשר התניידות במרחב במהירות והגעה לגבהים מקסימליים בעזרת כיוונון הזרוע בלוח המכוונים וידית הנעה מיוחדת גם לשינוי הזוית.

גם כשעובדים בגובה חשוב שתשמרו על עצמכם

אנו מספקים שלל פיגומים ניידים נוחים מחומרים חזקים לבטיחות מיטבית בעבודה. אם יש אתם מעוניינים לרכוש פיגום נייד במחיר נוח ומשתלם אצלנו תמצאו בדיוק את מה שחיפשתם. אנו גם מספקים פיגום נייד למכירה לחברות בנייה באספקה מהירה והדרכה על השימוש בעת הצורך לעובדים. כך כשבוחרים בנו יכולים להיות רגועים כשתהיו על הגובה. להצעות מחיר השאירו פרטים לחזרה

השירותים שלנו
Call Now Button