פיגום נייד למכירה

בלוג

פיגום נייד במחיר משתלם דרך חברה מקצועית

מחפשים פיגומים איכותיים לפרוייקט הבא שלכם? הפיגומים הפופולריים ביותר היום לעבודות בגובה הם פיגומים העשויים אלומיניום המאפשרים גמישות ובטיחות לעובדים בגובה. פיגום נייד למכירה מאפשר לכם להרכיב פיגומים קלים אך בטיחותיים ביותר על-פי הגובה הנדרש לעבודה שלכם. הפיגומים הניידים מתאפיינים במשטח עבודה גדול במיוחד המאפשר לשנע ציוד עבודה ולעבוד איתו בגובה באופן מקצועי ביותר.

בחיפוש אחר פיגום נייד מחיר משתלם תוכלו למצוא דרך חברה מקצועית המייבאת ומשווקת מתקני עבודה לגובה. את הפיגומים ניתן לקנות על-פי מספר החלקים הנדרש לכם ובמחיר המתאים לתקציב שלכם. האופציה להרכיב ולפרק כל פיגום נייד, משדרגת את היכולת שלכם כחברה או כבית עסק לתת שירותים מקצועיים ללקוחות, בין אם אלה שירותי איטום וחיפויי קירות ובין אם אלה שירותי שילוט ופרסום וכל שירות לעבודה עם פיגומים.

הזמנת פיגום נייד להשכרה על-פי שעות

מלבד קנייה של פיגומי אלומיניום ניידים, יש לכם אפשרות גם להזמין פיגום נייד להשכרה על-פי שעות, ימים או חודשים. מסלול ההשכרה הוא גמיש ומאפשר לכם להשקיע בהוצאה כספית על הפיגומים הניידים בהתאם לשימוש שלכם ושל העובדים שלכם בפיגומים להשכרה ביום יום.

פיגומים ניידים מחומר אלומיניום העומדים בתקן

לפני שאתם קונים או שוכרים פיגומים ניידים, חשוב שתבדקו כי החברה המספקת לכם את הפיגומים, מחזיקה בפיגומים העומדים בתקנות הבטיחות. החומר ממנו עשויים הפיגומים חייב לעמוד בתקנות המכון התקנים הישראלי (מת”י) וזאת בכדי לוודא כי אתם מקבלים פיגום חזק ויציב מאלומיניום אשר יספק ביטחון מלא עבורכם ועבור העובדים שלכם בכל יום עבודה.

איפה ניתן לקבל שירות השכרת פיגום נייד?

אם קיבלתם החלטה להצטרף לשירותי השכרת פיגום נייד, מומלץ שתעשו זאת רק דרך חברת NRG במות הרמה! חברת NRG במות הרמה מספקת למאות לקוחותיה ברחבי הארץ פיגומים איכותיים ניידים לעבודות שונות בגובה. פיגום נייד למכירה של חברת NRG במות הרמה, מגיע אליכם לאחר שעבר בדיקות איכות מחמירות והוא ישרת אתכם ואת העובדים שלכם בכל עבודה בגובה הנדרשת לכם.

חברת NRG במות הרמה מציעה – פיגום נייד למכירה

צוות חברת NRG במות הרמה מזמין אתכם להצטרף למאות הלקוחות ברחבי הארץ המשתמשים בפיגומים האיכותיים הניידים של החברה. חייגו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר ותוכלו להינות מפיגומים ברמה הגבוהה ביותר!

מחפשים דרך הבטוחה לעבודה בגובה?

פנו אלינו ותהנו משירות ללא תחרות
מתקן הרמה חשמלי

בלוג מתקני הרמה הם מתקנים בסיסיים מאוד בכל עסק, אשר ניתן למצוא בו בין היתר מלאי. כאשר בעסק יש מלאי …


מנוף הרמה מחיר לשעה

בלוג מנוף הרמה מחיר לשעה מנופי הרמה משמשים היום לעבודות רבות בגובה עבור חברות פרטיות, בתי עסק, רשויות מקומיות וגם …


מנוף הרמה לגובה

בלוג נדרש לכם מנוף הרמה לגובה? NRG מספקים שירות מקצועי הכולל הכוונה לכלי הרצוי. מחירים מעולים! זמינות לכל עבודה ומטרה. …


מתקני הרמה ושינוע

בלוג מתקני הרמה ושינוע הם מתקנים המשתנים באופן תדיר במהלך השנים. הקדמה הטכנולוגית אשר נותנת את אותותיה בכל רובדי החיים, …

השירותים שלנו
Call Now Button