פיגום אלומיניום נייד

מחפשים פיגום איכותי לעבודות צביעה או איטום?

פיגום אלומיניום נייד הוא המתקן הטוב ביותר לביצוע עבודות איטום או צביעה בגובה. ניתן לראות את השימוש בפיגומים הניידים בקניונים ובמבנים גבוהים בעבודות תחזוקה ושיפוצים. את הפיגום הנייד ניתן לשכור לתקופה מוגדרת מראש ולחסוך בהוצאה על קניית פיגומים חדשים. המתקן הנייד, פועל על גלגלים חזקים ואיכותיים במיוחד המאפשרים את תזוזת הפיגום בזמן העבודות. כל פיגום נייד המגיע למקום העבודות שלכם, חייב לעמוד בתקני בטיחות מחמירים במיוחד של מכון התקנים הישראלי בכדי לשמור על הבטיחות המלאה של העובדים שלכם בזמן העבודה בגובה.

פיגום נייד אלומיניום בתקן הישראלי

מכון התקנים הישראלי מתייחס לאיכות של חומרי גלם ולא רק לאיכות של מוצרים. חומרי גלם כמו אלומיניום, חייבים לעמוד בתקן של מכון התקנים הישראלי על מנת למנוע מקרים של קריסת החומר בעת הפעלת משקל כבד על פיגום נייד אלומיניום. אלומיניום העומדים בתקנים הנדרשים, הינו חומר חזק ויציב במיוחד אשר יכול לשמש ליצירת מוטות לבניית הפיגומים הניידים. את המוטות ניתן להתקין בצורה מודולרית ולבנות את הפיגומים על פי הגובה והצרכים שלכם בכל שלבי העבודה.

פיגום אלומיניום נייד מחיר אטרקטיבי

פיגום נייד קטן באיכות גבוהה

בכדי לשמור על הבטיחות שלכם ושל העובדים שלכם בכל פרוייקט הנדרש לעבודה בגובה, חשוב שיהיו לכם פיגומים חזקים ואמינים בכדי לבצע כל עבודה בגובה. פיגום נייד קטן באיכות גבוהה ניתן לשכור או לקנות מחברה מקצועית המייבאת פיגומים איכותיים, המספקים ניידות לכל עבודה במקביל לבטיחות מירבית לעובדים שלכם. במידה ובחרתם לשכור או לקנות פיגומים קטנים, חשוב שתוודאו כי גודל הפיגום מתאים לעבודות שלכם ויכול להוות משטח עבודה גדול מספיק לכל חומרי הגלם הנדרשים לכם ולעובדים שלכם בזמן העבודות בגובה.

פיגום נייד חשמלי להשכרה לפי שעות

על מנת שתוכלו לנייד את הפיגומים בצורה נוחה וקלה ולא פחות חשוב – בטיחותית, יש לכם אפשרות להזמין פיגום נייד חשמלי המאפשר לכם לנייד את הפיגום בצורה קלה תוך כדי העבודה על הפיגום. את הפיגום הנייד החשמלי תוכלו לשכור במסלול משתלם במיוחד על-פי שעות ולהתאים את התקציב שלכם על-פי הצרכים העסקיים שלכם.

התקנה והרכבה של פיגום נייד אלומיניום

אחד הפיגומים הפופולריים ביותר בתחום העבודה בגובה הוא פיגום נייד אלומיניום. פיגום נייד אלומוניום מאפשר גמישות רבה ביותר על-ידי כך שהוא ניתן להרכבה ופירוק ואינו מצריך מתקן הרמה מאסיבי במיוחד.

כמה עולה פיגום נייד טלסקופי ופיגום אלומיניום נייד?

אם אתם מעוניינים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לפיגום נייד טלסקופי ופיגום נייד העשוי אלומיניום, הגעתם למקום הנכון! חברת NRG במות הרמה היא החברה המקצועית ביותר לייבוא ושיווק מתקני הרמה לעבודה בגובה והיא מספקת לכם את הפיגומים הניידים הטובים ביותר העומדים בתקני בטיחות מחמירים. צוות חברת NRG במות הרמה כולל מומחים עם ניסיון של מעל ל-10 שנים בתחום מתקני הרמה לעבודה בגובה בכלל ובתחום הפיגומים הניידים בפרט.

פיגום אלומיניום נייד של חברת NRG במות הרמה

להצטרפות לשירותי השכרת הפיגומים הניידים של חברת NRG במות הרמה, כל מ שאתם צריכים לעשות הוא לחייג למספר הטלפון המופיע בראש האתר! התקשרו עכשיו ותקבלו מענה מקצועי מצוות החברה.

מחפשים דרך הבטוחה לעבודה בגובה?

פנו אלינו ותהנו משירות ללא תחרות
מתקן הרמה חשמלי

בלוג מתקני הרמה הם מתקנים בסיסיים מאוד בכל עסק, אשר ניתן למצוא בו בין היתר מלאי. כאשר בעסק יש מלאי …


מנוף הרמה מחיר לשעה

בלוג מנוף הרמה מחיר לשעה מנופי הרמה משמשים היום לעבודות רבות בגובה עבור חברות פרטיות, בתי עסק, רשויות מקומיות וגם …


מנוף הרמה לגובה

בלוג נדרש לכם מנוף הרמה לגובה? NRG מספקים שירות מקצועי הכולל הכוונה לכלי הרצוי. מחירים מעולים! זמינות לכל עבודה ומטרה. …


מתקני הרמה ושינוע

בלוג מתקני הרמה ושינוע הם מתקנים המשתנים באופן תדיר במהלך השנים. הקדמה הטכנולוגית אשר נותנת את אותותיה בכל רובדי החיים, …

השירותים שלנו
Call Now Button