עבודה בגובה

בניגוד לתפיסה המקובלת, ישנם לא מעט עובדים מן המניין (אפילו בחברות הייטק מתקדמות) שצריכים לעבור הדרכת עבודה בגובה, בהתאם לתקנות הבטיחות בעבודה מהשנים האחרונות. הדרכת עבודה בגובה אם כן היא דבר הכרחי באופן תדיר ותכוף, כמעט בכל בית עסק בארץ ולכן הגיע הזמן להבין יחד במה מדובר והיכן נקבל הדרכה שעומדת בתקן, בדרישות וגם תסייע לעובדים שלכם לשמור על עצמם בעבודה.

מהי עבודה בגובה

מבחינת התקנות שהועברו בשנים האחרונות בחוק, עבודה בגובה היא כל עבודה שמתקיימת בגובה של שני מטר ומעלה ומשמעות הדבר שכל עובד, שבמסגרת תפקידו נדרש לבצע עבודות שכאלו, גם יידרש לעבור הדרכה בגובה. משמע, עובדים כאלו יכולים להיות מנהלי ועובדי מחסן, בנאים, קבלנים, עובדים כלליים וכך הלאה.

מה כוללת הדרכת עבודה בגובה

הדרכה על עבודה בגובה תלווה את הקווים הבסיסיים של עבודה בטוחה במסגרת עבודה בגובה וגם תותאם ותהיה מדויקת לסוג וסגנון העבודה שמתבצעת אצל הלקוח המסוים הזה. משמע, ניתן לנהל הדרכות יחסית כלליות על פי התקן וגם ניתן לקבל העשרה והסברה שמדויקים לצרכיו של הלקוח. במסגרת ההדרכה נלמד כיצד לזהות כשלים בזמן עבודה בגובה, כיצד לפעול במקרה של תאונה ומהם הצעדים המונעים באופן כללי.

בסוף כל הדרכה תתקבל תעודה רשמית ומעודכנת על כך שהעובד סיים את ההדרכה ומורשה לעבוד בגובה. לאחר התעודה וההכשרה הראשונה, חשוב להמשיך ולהעביר הדרכות שנתיות לריענון הידע וחידוש התעודה על פי תקן.

הדרכת עבודה בגובה עם NRG

אם אתם מחפשים חברה אמינה להעברת הדרכות לעבודה בגובה, שצמודות לתקן הבטיחות וגם מרחיבות בידע וביעילות, הגעתם למקום הנכון. חברתנו עובדת שנים רבות עם מגוון כלים המאפשרים עבודה בגובה, אך גם הבנו שחסר למרבית לקוחותינו ספק שייתן מידע הכרחי ושירות נכון ואמין בתחום תקנות העבודה בגובה. לכן, אנו מציעים הדרכות בבית העסק שלנו וגם בבית הלקוח, בהתאם להעדפתו.

לסיכום

עבודה בגובה בארץ משמעה כל סוג עבודה המתבצעת בגובה של מעל לשני מטרים ובהתאם לכך נדרשת הוצאת תעודה על היתר עבודה בגובה וגם הדרכת ריענון בנושא. את ההדרכות הללו, שרלוונטיות כמעט עבור כל סוג בית עסק שיש בארץ, ניתן לקבל במשרדי חברתנו או במשרדי הלקוח וזאת בהתאם לסוג העסק שאתם מנהלים.

השירותים שלנו
Call Now Button