מתקני הרמה

מתקני הרמה הינם מתקנים ייעודיים המשמשים לעבודה בגובה העומדים בכל התקנות המחמירות לעבודה בגובה. בשנים האחרונות אנו רואים כי קיים הצורך במתקני הרמה איכותיים, פונקציונאליים למגוון רחב של מטרות ועבודה הצריכות להיעשות בגובה תוך כדי עמידה בתקנים אירופאיים מחמירים. ניתן למצוא היום מגוון רחב של מתקני הרמה; חשמליים, ניידים, מספריים ועוד. אנחנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות אודות מתקני הרמה – בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של NRG במות הרמה בע”מ פה לעשות לכם סדר.

לא מעט מהחברות שפועלות בשווקים השונים, כמו חברות מדיקל וחברות תעשייה, מייצרות ומפיקות מוצרים פיזיים שונים, שאותם צריך לאחסן, לקטלג ולשנע ללקוח. כל העבודה הזו מצריכה תחזוקה של מחסן מוצרים, לצד העסקת עובדי מחסן, שישמרו על הסדר והתקינות של המוצר עד שהוא נשלח. חלק מהעבודה הזו, באופן מאד תדיר, היא עבודה בגובה. לכן, על מנת שנוכל להקל על העובדים שלנו, הגיע הזמן שנכיר את מתקני ההרמה.

עושים מעט סדר: מה הם מתקני הרמה?

יצא לכם לשמוע לא מעט פעמים את הביטוי “מתקני הרמה” יחד עם זאת אתם מרגישים שאתם לא יודעים בדיוק מה זה אומר. מעט לפני שאנחנו נתחיל לדבר על כל היתרונות הטמונים במתקני הרמה מוטב שנבין מה הם. כאשר אנחנו מדבר על מתקני הרמה אנחנו מדברים על אחד מן הפתרונות היעילים, האיכותיים והמודרניים ביותר לשם עבודה בגובה ואנו רואים שימושים למתקנים אלו במגוון רחב של תחומים. באמצעות מתקני הרמה אלו אנחנו יכולים לתת מענה בגבהים שונים תוך כדי שאנחנו שומרים על בטיחות, מקצועיות ופונקציונאליות.

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מתקני הרמה משתנים באיכויות שונות, גדלים שונים, גבהים, משקלי העמסה ואף שוני ביכולות השיפוע. בין השימושים המובילים אנחנו רואים: הרמת ציוד וכלים לגובה, שינוע סחורות, ניקיון בניינים, תחזוקה ואחזקת מבנים, עבודות חשמל ותשתית בגובה ואפילו בעולם החקלאות לשם קטיף.

מתקני הרמה הוא שם כולל לפתרון איכותני, מאחר ואנחנו רואים לא מעט מתקני הרמה אנחנו רואים את החשיבות באפיון והתאמה אישית של במת ההרמה המותאמת לצרכים שלכם – לכן אנחנו רואים חשיבות בפניה אל חברה המתמחה בבמות הרמה אשר תדע לתת לנו מעטפת מלאה.

“האם ניתן לשכור מתקני הרמה?”

משקי בית פרטיים, קבלנים, חברות בנייה ועסקים רבים תוהים האם ניתן לשכור מתקני הרמה. עד לפני מספר שנים מתקנים אלו היו מיועדים למכירה בלבד, אך יחד עם זאת בשנים האחרונות חלה עלייה במודעות ובצורך במתקנים אלו וכיום NRG נותנת לכם את האפשרות לשכור מתקני הרמה ניידים לצד מגוון רחב של מתקני הרמה בפונקציונאליות משתנה בהתאם לצרכים האישיים שלכם.

מה המחיר של מתקני הרמה

מתקני הרמה הם הפתרון האיכותי והטוב ביותר בעולמות העבודה בגובה, אין זה פלא שהחלטתם לשכור מתקן הרמה. יחד עם זאת מעט לפני שאתם שוכרים את מתקן ההרמה אתם תוהים מה המחיר הצפוי. אנחנו למדים כי המחיר של מתקני הרמה ניידים הינם משתנים בהתאם למגוון רחב של פרמטרים. ביניהם אנחנו רואים – פתרון ההרמה שאיתו אנחנו נבחר לעבוד, תקני בטיחות, ניסיון, ותק ומוניטין של החברה איתה אנחנו נבחר לעבוד, כמות הזמן בה נדרש למתקן ההרמה, פונקציונאליות ועוד מגוון רחב של משתנים נוספים.

אנחנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר לדעת מה המחיר של מתקני הרמה ניידים תהיה בפנייה אל חברה המתמחה בתחום אשר תאפיין את הצרכים שלכם ותדע להתאים עבורכם את הפתרון האידיאלי עבורכם.

איך משיגים מתקני הרמה

מתקני הרמה ניתן לרכוש או לשכור בהתאם לצורך ולתקציב. במידה ומדובר בחברה, או אדם פרטי, שלא נדרשים לעבודה תכופה עם מתקני הרמה, אז השכרה של מתקני הרמה אלו לקראת פרויקט כלשהו, היא הבחירה הנכונה והמשתלמת ביותר.

לעומת זאת, אם העסק שלכם, דוגמת עסק מייצר ואפילו עסק של הובלות, זקוק כמעט כל הזמן למתקן הרמה ואפילו יותר מכך, אין ספק ששווה להשקיע במתקני הרמה איכותיים שיעבדו בשבילכם לתקופה ארוכה.

אמרתם מתקני הרמה אמרתם NRG

אם חיפשתם אחר מתקני הרמה איכותיים ופונקציונאליים העומדים בכל התקנים המחמירים הרי לכם שהגעתם למקום הנכון עבורכם. חברת NRG במות הרמה בע”מ הינה אחת מן החברות החלוצות והמובילות בישראל בעולמות העבודה בגובה והפכה כבר מזמן לביטוי שגור ולבחירתם הטבעית של אלפי בעלי מקצוע ברחבי הארץ. החברה פועלת במקצועיות וחורטת לדגלה איכות ואמינות ונותנת לכם ליהנות מן מגוון רחב של מתקני הרמה חשמליים לצד מתקני הרמה ניידים להשכרה.

השורה התחתונה

מתקני הרמה על כל סוגיהם מאפשרים לנו לבצע בבטחה עבודות בגובה, ללא הצורך שלנו לעזוב את הקרקע. עסקים רבים המפעילים מחסנים, או משנעים פריטים שונים, כבר מפיקים תועלת ממתקני הרמה והגיע הזמן שגם אתם תעשו זאת. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת ייעוץ, הצעת מחיר והדרכה שיתאימו לצרכים שלכם.

אנו מזמינים אתכם לשיחת אפיון בה נתאים עבורכם את פתרון העבודה בגובה הטוב ביותר עבורכם,

NRG במות הרמה בע”מ.

השירותים שלנו
Call Now Button