מתקני הרמה

השירותים שלנו

הרמה של ציוד לגובה ניתן לבצע באמצעות מתקני הרמה מקצועיים. בדרך זו ניתן לחסוך בכוח אדם ולייעל את העבודה בצורה מושלמת למגוון רחב של עבודות. מתקני הרמה יכולים לשמש לעבודה בחללים סגורים ובשטח פתוח, כל עוד יש להם בסיס מתאים לשמור על היציבות שלהם.

חברות, בתי עסק ותעשיות שונות יכולים להשתמש במתקני ההרמה באופן יעיל ולשמור על הבטיחות של העובדים והבריאות שלהם בעת שינוע ציוד כבד. בנוסף, במתקני הרמה מסויימים ניתן להרים באופן בטיחותי גם עובדים הנדרשים לעבוד בגובה.

מתקני הרמה להשכרה ומכירה

מתקני הרמה ניתן לשכור לתקופה מוגדרת מראש ואף לשכור איש מפעיל צמוד בכדי שיהיה אחראי על תפעול המתקן באופן בטיחותי. בנוסף לכך, ניתן גם לקנות מתקן הרמה ולהתאים אותו לצרכים של המפעל, בית העסק או החברה. את מתקני ההרמה ניתן למצוא בשימוש יום יומי בבתי עסק רבים ברחבי הארץ כגון חנויות גדולות המוכרות מוצרים לבית, חנויות לרהיטים וחנויות לחומרי גלם שונים הנדרשים לאחסון בגובה.

מתקני הרמה ניידים

ישנם סוגים שונים של מתקני הרמה, כאשר המתקן הנפוץ ביותר הוא מתקן הרמה נייד. האופציה לנייד את המתקן באופן מהיר מאפשרת גמישות מירבית בעבודה ומספקת אפשרות לשינוע ציוד כבד והרמה שלו לגובה הנדרש.

הזמנה של מתקני הרמה דרך חברה מקצועית

החברה המקצועית ביותר להשכרה ומכירה של מתקני הרמה היא חברת NRG במות הרמה! חברת NRG במות הרמה מספקת שירות אישי לכל בית עסק, מפעל או חברה הנדרשים להשתמש במתקן הרמה לתקופה זמנית או באופן קבוע. בנוסף לשירות השכרה ומכירה של מתקני הרמה מתקדמים, חברת NRG במות הרמה מספקת ללקוחותיה ברחבי הארץ שירות אחזקה ותיקונים לכל סוגי מתקני ההרמה. צוות החברה יבצע התאמה מדוייקת של מתקן ההרמה על-פי הצרכים העסקיים והתפעוליים שלכם ויספק לכם את המתקן האיכותי ביותר לעבודה שלכם.

מתקני הרמה של חברת NRG במות הרמה

צוות חברת NRG במות הרמה מציע לכם את מתקני ההרמה הטובים ביותר במחירים משתלמים במיוחד! ליצירת קשר עם צוות החברה, חייגו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר וקבלו הצעה משתלמת במיוחד להשכרה או למכירה של מתקני הרמה איכותיים ובטיחותיים.

מחפשים דרך הבטוחה לעבודה בגובה?

פנו אלינו ותהנו משירות ללא תחרות


השירותים שלנו
ציוד ובמות הרמה

ציוד ובמות הרמה

במות הרמה הן מתקני העבודה בגובה המתקדמים ביותר הקיימים היום. ניתן לראות את השימוש בבמות הרמה כמעט בכל תעשייה ובכל תחום והן מספקות שעות רבות של עבודה בטיחותית לעובדים.
במות מספריים

במות מספריים

במות המספריים הן הבמות הנפוצות ביותר לשימוש בישראל מבין סוגי במות ההרמה הקיימות היום. הן מאפשרות הרמה לגובה של ציוד ועובדים והן מספקות משטח עבודה יעיל במיוחד לעבודות שונות.
מתקני הרמה

מתקני הרמה

הרמה של ציוד לגובה ניתן לבצע באמצעות מתקני הרמה מקצועיים. בדרך זו ניתן לחסוך בכוח אדם ולייעל את העבודה בצורה מושלמת למגוון רחב של עבודות.
במות הרמה למכירה

במות הרמה למכירה

במות הרמה לעבודה בגובה הן שימושיות למגוון רחב של עבודות ונחשבות לבטיחותיות ביותר. כיום ניתן למצוא במות למכירה מחברה ישראלית המייבאת את הבמות מהחברות הגדולות בישראל .
במות הרמה להשכרה

במות הרמה להשכרה

ציוד עבודה לגובה בכלל ובמות הרמה בפרט צריכים לעמוד בתקנות בטיחות מחמירות בכדי לספק את ההגנה המלאה על הפועלים העובדים בתנאי עבודה בגובה.
פיגומים ניידים וקלים

פיגומים ניידים וקלים

פיגומים ניידים נחשבים לאמצעי העבודה בגובה המהיר והנוח ביותר לתפעול! באמצעות בנייה מודולרית של פיגומים מאלומיניום, ניתן להקים את הפיגום הנייד במהירות ובהתאמה מושלמת.
עבודה בגובה

עבודה בגובה

שמירה על בטיחות העובדים היא חשובה ביותר בכל סוג עבודה ובכל תחום ובעיקר כאשר מדובר על עבודה בגובה. עבודה בגובה רלוונטית לאלפי חברות וארגונים הפועלים בישראל.

 

מתקני הרמה
Call Now Button