מנוף ג’יני

בלוג

אחת החברות הגדולות בעולם לייצור מתקני הרמה לעבודה בגובה היא חברת ג’יני Genie האמריקאית הפועלת כבר למעלה מ-50 שנה בייצור ופיתוח מכונות מתקדמות לעבודה בגובה. מנוף ג’יני הוא אחד המוצרים הנפוצים ביותר בישראל המיוצר על-ידי חברת ג’יני Genie וניתן לזהות אותו בזכות הצבע הכחול הבהיר והלוגו הלבן של החברה. מנופי המותג ג’יני עומדים בתקנות הבטיחות המחמירות ביותר והם מספקים עבודה מקצועית ויעילה למאות אלפי עובדים ברחבי העולם ובישראל בכל יום. את מנופי המותג ג’יני ניתן לשכור או לקנות בארץ דרך חברה מקצועית לייבוא ושיווק מתקני הרמה לעבודה בגובה.

השכרת ג’יני זרוע מקצועית

שירות השכרת ג’יני זרוע לעבודות בגובה, תוכלו לקבל דרך אחת החברות המקצועיות ביותר בישראל בתחום. זרוע מקצועית לעבודה בגובה מוצעת לכם לאחר שעברה בדיקות תקינות ואיכות קפדניות ועומדת בתקן הבטיחות האירופאי 280-EN הנחשב למחמיר ביותר.

מה היתרונות של מתקני הרמה Genie?

מתקני הרמה של חברת ג’יני Genie נחשבים לשיא הטכנולוגיה של מתקני ההרמה הקיימים היום. החברה האמריקאית ג’יני Genie משקיעה משאבים רבים במחקר ופיתוח מכונות ומתקני החברה בכדי לשפר את יעילות העבודה בגובה ואת בטיחות העובדים של החברות המשתמשות במתקני המותג ג’יני Genie. המותג ג’יני Genie כולל מגוון רחב של ציוד עבודה בגובה כגון מלגזות עם סל הרמה, משאיות עם מנוף, במות הרמה, מתקני הרמה הידראוליים ומנופי הרמה לעבודה בגובה.

פנייה לחברה מקצועית המשווקת מנופי ג’יני

אם אתם מעוניינים לשכור או לקנות מנוף ג’יני מקצועי, זה הזמן לפנות לחברת NRG במות הרמה המייבאת ומשווקת את המכונות ומתקני ההרמה של המותג ג’יני כבר מעל ל-10 שנים ברציפות! צוות חברת NRG במות הרמה כולל אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום העבודה לגובה, המספקים שירות למאות חברות, בתי עסק, רשויות מקומיות ומפעלים הנדרשים לבצע עבודות בגובה על בסיס יום יומי. צוות חברת NRG במות הרמה מזמין אתכם להצטרף למאות הלקוחות של החברה המשתמשים במתקני המותג ג’יני Genie המקצועיים בכל יום.

מנוף ג’יני מקצועי של חברת NRG במות הרמה

לקבלת הצעת מחיר להשכרה או לקנייה של מתקני ההרמה של המותג האמריקאי ג’יני Genie, מלאו את הפרטים של בית העסק או החברה שלכם בטופס הרישום באתר ונציג חברת NRG במות הרמה יחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

מחפשים דרך הבטוחה לעבודה בגובה?

פנו אלינו ותהנו משירות ללא תחרות

מתקן הרמה חשמלי

בלוג מתקני הרמה הם מתקנים בסיסיים מאוד בכל עסק, אשר ניתן למצוא בו בין היתר מלאי. כאשר בעסק יש מלאי …מנוף הרמה מחיר לשעה

בלוג מנוף הרמה מחיר לשעה מנופי הרמה משמשים היום לעבודות רבות בגובה עבור חברות פרטיות, בתי עסק, רשויות מקומיות וגם …מנוף הרמה לגובה

בלוג נדרש לכם מנוף הרמה לגובה? NRG מספקים שירות מקצועי הכולל הכוונה לכלי הרצוי. מחירים מעולים! זמינות לכל עבודה ומטרה. …מתקני הרמה ושינוע

בלוג מתקני הרמה ושינוע הם מתקנים המשתנים באופן תדיר במהלך השנים. הקדמה הטכנולוגית אשר נותנת את אותותיה בכל רובדי החיים, …

השירותים שלנו
Call Now Button