השירותים שלנו

מתקני הרמה

לא מעט מהחברות שפועלות בשווקים השונים, כמו חברות מדיקל וחברות תעשייה, מייצרות ומפיקות מוצרים פיזיים שונים, שאותם צריך לאחסן, לקטלג ולשנע ללקוח.

פיגומים ניידים

כמעט כולנו ראינו לפחות פעם בחיים, אם לא יותר, מערכת פיגומים בעת בניה ואפילו בהופעות גדולות בירקון למשל. אבל עבור הקבלן ואיש המקצוע פיגומים ניידים הם כלי עבודה.

במות למכירה

קבלנים רבים ברחבי הארץ מבצעים כיום עבודות בגובה ולכן הם מתחילים להבין כמה יעילות וחשובות במות הרמה עבור העסק. במות הרמה מאפשרות לאין ספור אנשי מקצוע לבצע פרויקטים.

במות מספריים

כשאנחנו נדרשים לבצע עבודה בגובה, אין ספק שאנחנו צריכים במת הרמה אבל לא כל במת הרמה תשרת את המטרות שלנו ולא כל במה שקיימת בשוק היא במה שמיוצרת בהתאם.

השכרת במות הרמה

במשך מאות שנים בני האדם חיפשו יותר ויותר כיצד להגיע גבוהה ככל הניתן, בכל הזירות, וזה כמובן כולל את אופן הבנייה שלנו. עם השנים אנחנו הולכים ומשתכללים.

עבודה בגובה

בניגוד לתפיסה המקובלת, ישנם לא מעט עובדים מן המניין (אפילו בחברות הייטק מתקדמות) שצריכים לעבור הדרכת עבודה בגובה, בהתאם לתקנות הבטיחות בעבודה.

במות הרמה

כשאנחנו ניגשים למלאכה הכוללת בניה ושיפוץ, לא פעם קבלן יצטרך לעבוד בגובה. בעבר הלא רחוק רובנו היינו עושים שימוש פשוט בסולם פשוט, אבל מה יקרה כאשר יהיה מדובר בגובה.

במות

אמנם המושג במות עושה לנו אסוציאציה עם מופעים ותרבות, אבל בעולם הבנייה התעשייתי בעצם מדובר בהמצאה שמקלה שנים רבות על קבלנים לבצע את העבודה שלהם באופן בטוח.
Call Now Button