במות

אמנם המושג במות עושה לנו אסוציאציה עם מופעים ותרבות, אבל בעולם הבנייה התעשייתי בעצם מדובר בהמצאה שמקלה שנים רבות על קבלנים לבצע את העבודה שלהם באופן בטוח ויעיל. אז בואו נציג יחדיו מהן במות לעבודה בגובה, אילו סוגים יש ולמה הן יכולות לשמש את הקבלנים השונים.

מהי במה

במה בהקשר של עבודה בגובה היא משטח בגודל משתנה, שמורמת עד לגובה ספציפי כלשהו ובכך מאפשרת לאיש המקצוע לנוע בטווח הבמה באופן בטוח וכך לבצע עבודה בגובה, כמו למשל התקנת קווי חשמל בתקרה, או החלפת שלט חוצות, בקלות.

אילו סוגי במות הרמה יש

במות לרוב נחלקות בהתאם לרמת הגובה שאליהן צריך להגיע במסגרת עבודה מסוימת ובהתאם לסוג העבודה שצריך לבצע. משמע, סביב כל במה ישנה רשת מתכתית לבטיחות, שדומה למעקה וגודל הבמה מאפשר לנו תנועה בטוחה. מרבית הבמות נקראות במות זרוע, היות ויש זרוע מתכתית ארוכה ששולחת את הבמה באיטיות לכיוון הנכון ולגבוה הנדרש.

לעומת זאת, אם נרצה לעבוד רק לכיוון אנכי מעלה נעשה שימוש בבמות מספריים, אשר מחליפות את הזרוע. בנוסף, ישנן במות סל בטיחותיות, שאותן לרוב נראה כאשר חברת החשמל תבצע עבודות לגובה ברחובות שלנו. לכן, סוג העבודה שנרצה לבצע משפיעה במידה רבה על סוג הבמה שנשכיר וכמובן תשפיע על המחיר שנשלם.

במות למכירה והשכרה מבית NRG

חברת NRG במות הרמה בע”מ קמה על מנת לספק לכל סוג לקוח, פרטי, ציבורי ועסקי, את שירותי העבודה בגובה שלו הוא זקוק. לכן, אנו מעניקים שירותים נרחבים שמתאימים לכל סוג עבודה בגובה, ביניהם השכרת במות הרמה מסוגים שונים, לצד מכירה שלהן. כמו כן, אנו מספקים שירותי הדרכת עבודה בגובה בהתאם לתקן הבטיחות במדינה.

לכן אם אתם לא בטוחים איזה סוג של במה תתאים באופן מדויק לפרויקט שאתם מוציאים לפועל, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר, על מנת שנוכל לתת לכם ייעוץ אדיב ומקצועי, שיעזור לכם לבצע את העבודה ביעילות ובבטחה.

השורה התחתונה

כיום עבודה בגובה דורשת עבודה על גביי במות מוגבהות מיוחדות, שמטרתן להגן על העובדים וגם לעזור להם לעשות את עבודתם ביעילות. ישנם סוגים מגוונים של במות ואת כל אלו ועוד ניתן להשכיר או לקנות אצלנו.

השירותים שלנו
Call Now Button