אודותינו

בעולם מודרני של גורדי שחקים וטכנולוגיה, מבנים רק הולכים וגבהים ולכן קבלנים נדרשים להוסיף לסל ההתמחויות שלהם את כל הקשור בעבודה בגובה. אבל, לדעת כיצד לעבוד בגובה, באופן מקצועי ובטוח, זה לא מספק וישנו הצורך במכשירים והטכנולוגיה המתקדמת ביותר ובדיוק לשם כך הוקמה חברת NRG במות הרמה בע”מ.

חברת NRG במות הרמה בע”מ היא אחת החברות הכי מתקדמות שניתן למצוא בשוק, המספקת ציוד לעבודה בגובה וזאת עצם העובדה שהיא פועלת לספק ציוד שעומד בתקן הבטיחות האירופאי 280. משמע, אנו מספקים ציוד לעבודה בגובה מכל סוג, שהוא בראש ובראשונה בטיחותי, אך גם פרקטי ויעיל לעבודה רציפה ויעילה של כל סוג לקוח.

בין הציוד הרב שאנחנו מספקים תוכלו למצוא במות הרמה לסוגים שונים של עבודה בגובה (למכירה ולהשכרה), במות מספריים, פיגומים ניידים, במות תורן, סלי הרמה ועוד רבים. אך לצד כל אלו אנו גם גאים לספק לכם מידע מקצועי באשר לעבודה נכונה בגובה וגם סיוע ברכישה שתפיק את המיטב מהפרויקטים השונים שאתם רוצים להוציא לפועל. מטרתנו היא שתהנו מרכישה נכונה ומשתלמת, שתשמור עליכם בטוחים ועל הלקוחות שלכם מרוצים.

המתחם התפעולי של חברתנו נמצא באור יהודה המרכזית ויתרה מכך אנו יושבים במיקום מרכזי בעיר, שמאפשר גישה נוחה לכל סוג לקוח, עסקי, ציבורי ופרטי, שירצה להתרשם ממגוון הציוד שאנו מציעים. כמובן, אנו מספקים שירותי שילוח לרחבי הארץ וזאת בעזרת מערך טכני מקצועי ומדויק. כך אנו מסייעים לאין ספור חברות ובתי עסק במדינה עם עבודות של חשמל, איטום מבנים, שיפוץ בניינים, פרסום חוצות ועוד. 

לבסוף, חשוב להדגיש שאחד מבנייני היסוד עליהם הוקמה חברתנו הוא שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח, בכל עת. עקב ניסיון רב השנים שצברנו אנחנו גאים לתת שירות חם ויעיל, שלא ניתן למצוא בכל מקום. נרצה לסייע לכם בביצוע רכישה מדויקת למטרה שלכם ובאופן שקוף וכנה. לצד זאת, גם לאחר הרכישה תוכלו לעשות שימוש בשירותי התמיכה הטכנית שלנו, לכל תקלה ולכל שאלה הכי קטנה שעשויים להתעורר.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר לקבלת הסבר, הדרכה וייעוץ ובכך נשמח לצרף אתכם למשפחת הלקוחות הנפלאים שלנו ויחד נשמח לסייע לכם להוציא לפועל את הפרויקטים שלכם. 

מגוון רחב והיצע גדול של כלים

מגוון אפשרויות של השכרה ומכירה

שירות מהיר ויחס אישי

מערך נרחב של טכנאים מקצועיים

Call Now Button